Каталог Полтавы

Главная → Едим / пьем→ Кафе

Sashko

Моя оценка: 3.14

Гарне місце, аби переобідати в перерву. Багатий вибір страв. Ціни - середні. Зручно, що в центрі.


evgeniya-verbova

Моя оценка: 3.14

Цены очень радуют. И вкусно ))


valentina-burak@mail.ru

Моя оценка: 3

В “Ботаніку”буваю досить часто - подобається кухня, помірні ціни. Аде останнього разу вирішила, що це було востаннє. Опишу причину - зайшла пообідати, до стрічки була черга. Я трішки постояла в ній, а потім вирішила спочатку, як годиться помити руки. Вивернула з черги до туалету, тут мені дорогу перегородив охоронець і заявив, що туалет тільки для відвідувачів, а я на його думку ще не в тому статусі, оскільки без підносу з їжею. Пояснила, що всі нормальні люди спочатку миють руки, потім все інше. В туалет зайшла під його погрози ї що ви думаєте - він зайшов перевіряти - я все ж мию руки. Після цього зайшов мій знайомий, теж саме. Він викликав адміністратора, той так і не з’явився. Шановні керуючі закладом, у охоронця також повинне бути обличчя хоча б з зачатками інтелекту, щоб міг відрізнити (вибачте) сцикух з вулиці від тих, хто явно зайшов поїсти у кафе.


roman-gordiyko

Моя оценка: 4

Ботаник находится в хорошем и удобном месте.
Большое разнообразие блюд и все вкусно и свежее.
Большая проблема в этом заведении, это персонал. Встречают гостей оценивающе и с пренебрежением (частое явление именно в Полтаве). С туалетом тоже проблемы, попасть туда часто можно только в сопровождении охраны. Видимо там что-то есть очень ценное )))))
Рекомендую владельцам Ботаника и его директору взять как пример обслуживания и доброжелательности кофейню “Львiвська кав’ярня”.


Оставить отзыв

0 1 2 3 4 5
Кухня
Обслуживание
Интерьер / атмосфера
Цена / качество
Музыка
Бар
Расположение

Оставлять отзывы и ставить оценки могут только авторизированные пользователи. Авторизироваться или зарегистрироваться.