Объект 7,62

Тир, продажа и ремонт оружия, обучение

Каталог Полтавы

ТОП 10

Афиша

17.02.2019

PАфіша подій у Дитячій Планеті у лютому 2019
 

Где : Дитяча Планета

Когда : 01.02.2019 – 28.02.2019

Время :


Детям 
PВистава За двома зайцями
 

Где : Драмтеатр им. Гоголя

Когда : 17.02.2019

Время : 18:00

Лучшая афиша Полтавы!
В Полтавском театре это уже не первое обращение к пьесе «За двумя зайцами» - в 1956 году она была воплощена режиссером Виталием Смоляковым, а в 1986 году Романом Вальке. Блестяще выполняли роль Голохвостого заслуженные артисты Андрей Андрейченко и Валерий Ивакин, а в роль Прони - Галина Неклич и Екатерина Филатова, имена которых вписаны в историю Полтавского театра.
Комедийная история о обанкротившегося ловкого цирюльника, который искал выход из затруднительного финансового положения путем «охоты» на богатую невесту, превратилась в трактовке гоголевцев в современный музыкальный спектакль с яркими костюмами, декорациями и гротескными персонажами.
Кино / театр  
PВистава Пригоди Маші  і Віті
 

Где : Драмтеатр им. Гоголя

Когда : 17.02.2019

Время : 12:00

Лучшая афиша Полтавы!
Що найбільше полюбляють діти? Звичайно казки! Саме у таку чарівну, сповнену пригод казку покличуть всіх, хто вірить в чудеса, герої мюзиклу «Новорічні пригоди Маші і Віті». Мрійниця Маша переконає Діда Мороза «впустити» її разом із другом Вітею, який не вірить у всілякі вигадки і чудеса, до чарівного світу. Друзям доведеться визволяти з полону Кощія Снігуроньку, щоб врятувати свято для дітей. Їм на заваді стануть Баба Яга, Лішак, Кощій та Кіт Матвій, яких Вітя зможе перемогти силою розуму. А завдяки Машиній доброті герої знайдуть друзів, які допоможуть вижити у лісі, повному несподіванок, та врятувати Снігуроньку.
Кино / театр Детям 
PStand Up Клуб
 

Где : Полтавский городской дом культуры

Когда : 17.02.2019

Время : 19:00-22:00

Краща афіша Полтави!
Личные переживания комиков, смешные жизненные ситуации и просто интеллигентное чувство юмора объединятся в одном концерте.
Кино / театр Концерт  
PМудрість стоїків. Цикл зустрічей
 

Где : Полтава, Пушкіна, 52

Когда : 12.02.2019 – 12.03.2019

Время :

Краща афіша Полтави!
Чим може допомогти філософія стоїцизму сучасній людині? Останнім часом цікавість до стоїцизму зростає, про що свідчить, наприклад, щорічний “Стоїчний тиждень”, який залучає тисячі людей вже сім років поспіль.Видатні римські філософи-стоїки залишили листи та щоденні поради до самих себе та своїх учнів. Ми звернемося до цих текстів у пошуках відповідей на питання, актуальні і сьогодні. РОЗКЛАД ЗАХОДІВ:
 
Показать все события на сегодня