Объект 7,62

Тир, продажа и ремонт оружия, обучение

Каталог Полтавы

Афиша на сегодня

18.07.2018

PМайстер-класи в Дитячій Планеті у липні 2018
 

Где : Дитяча Планета

Когда : 01.07.2018 – 31.07.2018

Время :


Детям 
PАфіша подій у Дитячій Планеті у липні 2018
 

Где : Дитяча Планета

Когда : 01.07.2018 – 31.07.2018

Время :


Детям 
PХудожня виставка Олександра Коби - ВТЕЧА З МРЯКИ
 

Где : Полтава. Галерея искусств

Когда : 21.06.2018 – 15.08.2018

Время :

Краща афіша Полтави!
Що? «Втеча з Мряки». Виставка-продаж картин ветерана російсько-української війни Олекси Коби. Де? У Полтавському Художньому Музеї ім. М. Ярошенка Коли? З .. по Ця виставка про те, як підсвідоме бажання малювати, що прокинулось у людині, яка ніколи не тримала у руці пензля, допомогло їй вийти з посттравматичного стану. Ось так, за словами Олекси все почалось: «Повернувшись зі Сходу і прокинувшись одного, такого ж закритого від усіх істот і мрячно-мертвоемоційного ранку, спалахом зрозумів, що за довгий час, крім як повернутись назад в окопи, в мене з'явилось бажання придбати фарби, полотно і інструменти, без остраху на те, що я тим ніколи не займався. Зішкрібши останні кошти з підробітку, який на той час був - я придбав це все. З цього почалась історія виходу з внутрішньої мряки.» Він каже, що довго не наважувався викласти у мережу перші роботи, але потім його друг Олександра Сиротенко, яка водночас є одним з ініціаторів цієї виставки, підказала, що це буде історією для інших учасників бойових дій, що показує не вигаданий шлях для подолання пост воєнного стану. Врешті виклавши перші роботи і отримавши схвальні відгуки від друзів та знайомих, він продовжив експериментувати з кольором і фарбою....

 
PЛітні денні табори для школярів
 

Где : Полтава

Когда : 18.06.2018 – 31.08.2018

Время :

Краща афіша Полтави!
Всебічний розвиток для молодших школярів, підлітків та старшокласників 
у Полтаві
 "Пізнайко" 
Для дітей віком 7-10 років 
18-29 червня, 2-13 липня, 16-27 липня, 20-30 серпня 
10 занять по 4 години, 9.00-13.00 
Розвиток інтелекту IQ (уваги, мислення, пам'яті). Емоційний розвиток (емоційний інтелект, EQ). Ораторське мистецтво та самопрезентація. Основи психології та етикету в спілкуванні. Англійська мова. 
Детям 

Афиша Полтавы

Вас интересует, что нового происходит в нашем городе? Концерты, театральные представления, киносеансы, уличные праздники, тусовки, тематические вечеринки… Тогда Вы попали по адресу. Лучшая афиша Полтавы в Вашем распоряжении.

Афиша регулярно пополняется разнообразными культурными, спортивными, общественными событиями, которые могут представлять интерес для полтавчан, планирующих свое свободное время. В системе предусмотрены фильтры, позволяющие Вам выбрать события на текущий день, на ближайшую неделю (7 дней), ближайший месяц (30 дней), либо на конкретную дату. Также можно отдельно выбрать для просмотра кино- и театральные события, концерты, детские мероприятия. Наша афиша Полтавы постоянно содержит в среднем около 100 событий на ближайшие 30 дней, что позволит Вам легко определится, чем занять свое свободное время. Также обращаем Ваше внимание на то, что в нашей афише Полтавы анонсы многих кино- и музыкальных событий снабжены видео-трейлерами, ссылками на более детальную информацию. Просмотреть это можно, нажав на кнопку «Подробнее» в нижней части поля каждого события. Приятного отдыха!